Webinář II – zveme Vás – Pojďme si promluvit o …  „Spolu učící“ se skupina na podporu pedagogických i nepedagogických kolegů pracujících s žáky s OMJ

Rádi bychom Vás pozvali za NPI ČR na on line setkání s lektorkou Petrou Dočkalovou, terénní učitelkou, v rámci série nezávislých webinářů s názvem Pojďme si promluvit o …  „Spolu učící“ se skupina na podporu pedagogů, asistentů a vychovatelů (ale i ostatních) pracujících s žáky s OMJ, která poskytne prostor pro hledání způsobů práce a podpory dětí/žáků cizinců.

Nabízíme společnou cestu napříč tématy a společné hledání řešení, sdílení zkušeností v reálném čase a s kolegy, kteří řeší podobné situace a kladou si podobné otázky.

Jedná se o 5 nezávislých interaktivních setkání v online prostoru v roce 2022, která volně navazují na webináře realizované v roce 2021 – záznamy naleznete zde. Do každého dílu je potřeba se přihlásit zvlášť.

Zasíláme pozvánku na druhé setkání: Pojďme mluvit o EMOCÍCH a KOGNICI v souvislosti s dětmi a žáky s OMJ

Termín konání: 25. dubna 2022, 17.00 – 18.30 hod.

Místo konání: online

Lektorka: Mgr. Petra Dočkalová (více o lektorce – zde)

Link pro přihlášení –  zde (klikněte prosím na dlaždici Přihlásit).

Účast: bezplatná

  • Obsah:
  • Emoce a kognice z pohledu podpory pedagogů, asistentů a vychovatelů spolupracujících s dětmi a žáky s OMJ.
  • Jak ovlivňují emoce nás, proces a výsledky při vlastním učení se?
  • Co způsobuje strach v při spolupráci s dětmi a žáky s OMJ?
  • Jakým konkrétním způsobem ovlivňují emoce proces učení? Jak je to v různých kulturách? Strach, radost, smutek, vztek, překvapení a odpor v souvislosti s učením.

Odkazy pro přihlášení na další setkání:

Těšíme se na milá setkání v online prostoru.